شرکت دشت نشاط تهران در سال 1378 در زمینی به مساحت 17 هکتار در 25 کیلومتری شمال شیراز و در منطقه ای که به جهت ترکیب عالی شرایط آب و هوایی و خاک،در تولید گوجه فرنگی و سایر میوه جات منحصر به فرد می باشد واقع گردیده، که با توجه به اهداف عالیه خود از جمله ارتقا و بهبود کیفیت و به دنبال آن تضمین کیفیت و تولید محصول مطابق با استاندارد های جهانی و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی و فن آوری روز دنیا،همچنین اخذ گواهینامه های معتبر بین المللی در صنعت غذا از جمله FDA و صادرات متنوع محصولات خود به بیش از 25 کشور در اروپا و افریقا و آمریکا و آسیا و کسب جوایز معتبر ایرانی و خارجی ، برایجاد کارآفرینی و اشتغال عظیم نیروی انسانی در منطقه استان فارس تحولی نوین در صنعت غذایی کشور پدید آورد.


محصولات شرکت دشت تهران شامل تولید رب اسپتیک در بسته بندی های بالک ، قوطی ، شیشه و دوی پک با نام های تجاری تسنیم و نشاط و نونا و سس گوجه فرنگی و همچنین انواع پوره و کنسانتره میوه و سبزیجات در بسته بندی های کیسه های اسپتیک و بشکه می باشد.

شرکت دشت نشاط تهران دارای محصولات استاندارد است که به استاندارد بین الملل ISO دست یافته است. و با هدف ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت محصولات خویش موفق به دریافت گواهینامه UKAS شده است .


شرکت دشت نشاط تهران واحد نمونه کیفی در سال 1384 از طرف رئیس موئسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران انتخاب گردیده است.


شرکت دشت نشاط تهران نیز دارای گواهینامه های بین المللی می باشد.اسامی مدیران عامل شرکت دشت نشاط از بدو تاسیس تا کنون بشرح ذیل می باشد:
. آقای مجید مجد رضایی
. آقای مرتضی مجد رضایی
. آقای عباس خلیلی
. آقای احمد مجد رضایی
. آقای قدرت الله فرهنگ
. آقای محمد رضا گرجیان فر
. آقای یوسف رضارضایی
. آقای رضا فلاح مشفقی  
. آقای علیرضا علی عسکری
. آقای قاسم ابراهیمی نژاد
. آقای اسماعیل علی محمدی فرد
. آقای محمد علی آبادی
. آقای ایمان مرادی