مــاشـیـن آلات و تـجـهـیـزات خـط تـولـیـد رب گـوجــه فـرنـگــی

تمامی خطوط تولید و بسته بندی رب این شرکت مربوط به کارخانه Rossi & Catelli بوده که شامل خط تولید و خط بسته بندی رب در اوزان 2000 و 3000 و 5000 گرمی (95gl) می باشد.گفتنی است که این خط در ایران و کشورهای هم جوار منحصر به فرد بوده و شرکت دشت نشاط با تولید در این نوع بسته بندی گامی بزرگ در ایجاد تحول در بسته بندی های رب گوجه فرنگی پایه گذاری نمود. خط تولید رب این شرکت قادر به دریافت روزانه 1440 تن گوجه فرنگی و همچنین ظرفیت تولید 12 تن رب را در ساعت دارد.


مــاشـیـن آلات و تـجـهـیـزات خـط تـولـیـد کنسانـتـره مـیـوه هــــا

این خط دارای 3 دستگاه پرس HPX5000 5I ساخت کارخانجات بوخر سوئیس واز انواع کاملترین و بهترین پرسهای جهان می باشد.هر یک از این پرس ها دارای ظرفیت 10 تن در ساعت برای انواع میوه جات از قبیل سیب ، انار ، انگور ، توت فرنگی و غیره می باشد.

مــاشـیـن آلات و تـجـهـیـزات خـط تولـیـد پــوره میــوه ها و سبـزی هــا

تکنولوژی خط تولید پوره مربوط به شرکت های Bertocchi و Asepsystem ایتالیا بوده و در سال 2003 میلادی با همکاری کارشناسان اعزامی از ایتالیا راه اندازی گردید.این خط توانایی تولید انواع پوره های زیر رادارد:
پوره انواع میوه های هسته دار مانند هلو ، آلبالو ،زرد آلو و آلو و.....
پوره انواع میوه های بدون هسته نظیر سیب ، گلابی ، کیوی ، توت فرنگی ،طالبی ، هویج و ...
پوره انواع سبزیجات از قبیل سیر ، پیاز ، کرفس ، فلفل دلمه ای ، کدو ، بادمجان و ...
از مهمترین مشتریان این محصول کارخانجات تولید غذای کودک و تولید کنندگان انواع لبنیات میوه ای و تولید کنندگان غذاهای کنسروی و کارخانجات تولید سوسیس و کالباس می باشند.

مــاشـیـن آلات و تـجـهـیـزات خـط بـستــه بـنــدی آبـمیـــوه هــــا

خط بسته بندی آبمیوه های شرکت دشت نشاط تهران ساخت كارخانه اسپانیایی Volpack بوده و دستگاه های نصب شده بر روی آن بر اساس جديدترين تكنولوژي روز دنيا منطبق با تمامی استانداردهای بين المللی می باشد.
این خط توانایی بسته بندی انواع آبمیوه و همچنین رب و سس کچاپ در چهار حجم 100 و 250 و 500 و 1000 گرمی با درب یا بدون درب در پاکت های موسوم به دوی پک را دارا می باشد.